KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197352
nr 1619 7352
Olle Qviström
(1934-2023), Sverige
Oljemålning, "Ho Chi Minh", oramad. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.
Utrop:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:01:26
Olle Qviström
Läs mer om Olle Qviström